Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
12 см.
Объяснение:
Маємо перпендикуляр МО і похилі АМ=13 см, МВ=20 см (її знати не обов"язково). Треба знайти МО.
ΔАМО - прямокутний за умовою, тоді за теоремою Піфагора
МО=√(АМ²-АО²)=√(169-25)=√144=12 см.
Приложения:
Ответ дал:
0
Ответ: 12 см. ответ Г
Объяснение: см. во вложении
Приложения:
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
9 лет назад