Обчисліть масу гідроген сульфіду Н2S об'ємом 11,2л за нормальних умов. пж
dari969627:
всё готово,рада была помочь.Всё правильно тутт
спасибі
нажми на спасибо если не трудно
Ответы
Ответ дал:
20
Ответ:
Дано :
V(H2S) = 11,2 л
Найти :
m(H2S) - ?
1) n = V/Vm
Vm = 22,4 л/моль
n(H2S) = 11,2 л/22,4 л/моль = 0,5 моль
n(H2S) = 0,5 моль
2) m = n*M
M(H2S) = 1*2+32 = 34 г/моль
m(H2S) = 0,5 моль * 34 г/моль = 17 г
m(H2S) = 17 г
Ответ : m(H2S) = 17 г
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад