Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
48÷4=12грн за 1 кг цукерок
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад