Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
v = S/t = 100 / 2 = 50 м/с
Ответ дал:
0
Дано:
l= 400 м
t= 8 c
_________
v-?
Розв'язок:
Швидкість руху:
Відповідь: v= 50 м/с
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад