• Предмет: Математика
  • Автор: drun0000
  • Вопрос задан 7 лет назад

За 5 кг гречки заплатили 200 грн. Скільки гречки можна купити на 160 грн ?

Ответы

Ответ дал: annnn1131
2
4 кг, по пропорции 5=200 х=160
Ответ дал: gkosherbay57
1

Ответ:

 \frac{5}{x}  =  \frac{200}{160}  \\ 200x = 5 \times 160 \\ 200x = 800 \\ x =  \frac{800}{200}  \\ x = 4

пропорция

ответ:4кг

Вас заинтересует