3. За результатами дискусії проведіть конкурс на "Енергетика і екологія".​

Ответы

Ответ дал: mahmetovvitalii06
1

Ответ:

Вперше Фестиваль був проведений в 2012 році і одразу набув великої популярності серед студентів та підприємців. Адже фестиваль це не тільки конкурси інноваційних проєктів, це й цікаві виставки, майстер-класи, лекції та нетворкінг.

У Фестивалі беруть участь не тільки для того, щоб просунути свій винахід або стартап. Тут можна поспілкуватися з іншими інноваційними підприємцями, познайомитися з інвесторами і бізнес-ангелами. Завдяки такому спілкуванню народжуються нові ідеї і популяризується філософія креативного підприємництва. З кожним роком Фестиваль привертає до себе все більше уваги суспільства – програма стає більш насиченою, зростає кількість учасників і гостей.

 

В 2020 році у зв’язку зі світовою пандемією Фестиваль, включаючи Конкурс стартапів, проходив в онлайн-форматі. Ми були вимушені відмовитися від урочистих заходів, від виставок наукових проєктів, від стендових докладів і пітчів, від панельних дискусій та круглих столів в очному режимі.

 

Але новий онлайн формат проведення Фестивалю надав можливість приєднатися до нього багатьом учасникам, що раніше не завжди могли дістатися до нас із інших регіонів. Це стосується і іноземних інвесторів та членів Міжнародного журі, у яких не завжди вистачало часу та можливості взяти участь у Фестивалі.

Цьогорічний ювілейний десятий Фестиваль Sikorsky Challenge був проведений у змішаному форматі (очна присутність та синхронний on-line режим)

 

Головними заходами Фестивалю були :

 

1. Міжнародний оборонний інвестиційний форум України:

   Стратегічна сесія на тему «Оборонна промисловість України 2030. Що очікує  вітчізняну стратегічну галузь.

       Тематичні панельні дискусії:

Високоточне озброєння та боєприпаси. Стан та перспективи розвитку.

Роботизована техніка: повітряний, наземний та морський компоненти

Автоматизація системи управління та зв’язку

2. Виставка стартап-проєктів, проривних науково-технічних розробок, включаючи новітні інноваційні розробки в оборонній галузі.

 

3. Панельна дискусія: «Можливості України щодо інноваційного прориву у галузях промислового хайтеку і космосу»

 

4. Фінал Конкурсу інноваційних проєктів у 6 секціях

Оборона і безпека;

Промисловий Хайтек і космос;

Зелена енергетика і екологія;

Біомедична інженерія і здоров'я людини;

Аграрна інженерія;

Інформаційні технології, цифрова країна, кібербезпека.

5. Sikorsky Challenge Hackathon 2021 (Науково-технічна Бібліотека КПІ).

 

6. Виставка проєктів школярів-дослідників Малої академії наук України та «Еко-Техно Україна».  

 

Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Цьогорічний Конкурс також був проведений у змішаному форматі. На Конкурсі інвестори змогли відібрати найперспективніші стартапи для підтримки. З цими стартап-командами будуть укладені договори про співпрацю.

Объяснение:

Вас заинтересует