Знайти напруженість електричного поля в точці, яка знаходиться посередині між двома точковими зарядами q1 = 8 нКл, q2 = -6 нКл, r = 10 см, e = 1.
Ответы
Ответ дал:
2
Ответ:
H / Кл
Объяснение:
Дано:
Кл
Кл
м (відстань від точки до кожного заряду)
Знайти:
- ?
------------------------------------------------------------------
Розв'язання:
H · м² / Кл² / 0,01 м² * (
Кл +
Кл) =
H / Кл.
Відповідь:
H / Кл.
Приложения:
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад