• Предмет: Химия
  • Автор: Аноним
  • Вопрос задан 7 лет назад

Обчисліть молярну масу газу, густина якого становить 1,07 г/л (н.у.)
Срочно

Ответы

Ответ дал: nikolaygr
0

Відповідь:

M=Vm*ρ=22,4*1,07=23,968=24г/моль

Пояснення:

Вас заинтересует