Туристи пливли на моторному човні 3 год зі швидкістю 50км/год, а потім 2 год зі швидкістю 40км/год. Яку відстань пропливли туристи за весь час?
Помогите, очень нужно!
wwlsdff:
да
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
3×50км/год+2×40км/год=230км
точно??
ой не 120 а 80
150+80=230
Ответ дал:
1
Ответ:
1) 3×50=150(км)- турист проплив за 3 год
2) 2×40=120(км)- турист проплив за 2 год
3)120+150=270(км)- проплив турист за весь час
с каких пор 2×40 120, вообще-то 80
я на 3 умножила
я написала в коментариях правильный ответ
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
8 лет назад
9 лет назад