Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
а=3,6 см
Объяснение:
По теоремі косинусів
а²=b²+с²-2с*b*соs∠А=3²+4²-2*3*4*соs60°=13
а=3,6 см
Вас заинтересует
2 года назад
3 года назад
3 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад