Напруга на виході з генератора 220 В. До споживача потужністю 400 Вт підходить струм 2 А. Визначити , скільки втраченої напруги в лініях електропередач. Допоможітьь
Ответы
Ответ дал:
0
Відповідь:
ΔU=20v
Пояснення:
На виході генератора 220v, розрахуємо втрати в лінії.
потужність Р=400вт , струм споживача =2А , напруга у споживача буде:Р/I⇒400/2=200V ΔU=Uгенератора-U споживача=20
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад
9 лет назад