• Предмет: Химия
  • Автор: 2007classroom2007
  • Вопрос задан 7 лет назад

У якій масі води міститься стільки ж молекул, скільки їх міститься у вуглекислому газі СО2 масою 4,4г.​

Ответы

Ответ дал: Visanir
3

Объяснение

v(CO2) = m/M = 4,4/44 = 0,1 (моль)

v(H20) = m/18 (моль)

N = v * N(A)(число Авогадро)

N(CO2) = N(H2O)

0,1 * N(A) = (m/18)* N(A)

0,1 = m/18

m = 18*0,1 = 1,8 (г)

Вас заинтересует