Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
m = 11кг
h = 28 м
u = 6м/с
Е ?
Е = Ек + Еп
Е к = mv2/2 = 11× 36/2= 198
Eп = mgh = 11 × 9.8 × 28 = 3018
E = 3216Дж = 3кДж
nastja19821213:
спасибо большое
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад