Завдання 5 (3 бали). Маса залізничного вагона 60 т. Яку силу розвиває локомотив, що тягне зі сталою швидкістю потяг із 40 таких вагонів, якщо коефіцієнт тертя дорівнює 0,01?
Ответы
Ответ дал:
0
Дано
m = 60 т = 60000 кг
μ = 0,01
Найти
F тр - ?
Решение
F тр = mgμ
[F тр] = кг*Н/кг=Н
F тр = 60000*10*0.01 = 6000 (Н)
zkarpuik2179:
Жаль шо вже пізно
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад