• Предмет: Физика
  • Автор: tetayna011983
  • Вопрос задан 7 лет назад

Трактор має тягову потужність 72кВт. Сила тяги у трактора 6кН.Яка швидкість руху трактора

Ответы

Ответ дал: mrbobik8
4

Дано:

P=72 кВт=72000 Вт

F=6 кН=6000 Н

υ-?

Розв'язання:

P=A/t ;A=Fs => P=Fs/t

P=Fs/t; υ=s/t => P=Fυ => υ=P/F

υ=72000/6000=12 м/с

Відповідь:Швидкість руху трактора дорівнює 12 м/с.

Вас заинтересует