1. Яка маса оксиду утвориться при спалюванні 2,4 грами водню киснем
масою 19,2 грам.
Дам 1000 балів
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
21,6 грам.
Объяснение:
2Н2+О2=2Н2О. Кількість водню (Н) = 2,4/1 = 2,4 моль. Кількість кисню (О) = 19,2/16=1,2 моль. Співвідношення моль водню до кисню в оксиді водню 2:1, тобто утворюється 1,2 моль води. 1,2*18 = 21,6 грам
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад