Отруйні рослини та їхні особливості(5-7 рослин)

Ответы

Ответ дал: sany647
0

Відповідь:

1.орлик звичайний

Кореневище довге, дерев'янисте, розгалужене. Листки на зиму відмирають. Підземна частина черешка і кореневище чорного кольору. Листки ясно-зелені, жорсткі з довгими черешками і великою (50-150 см), шкірястою, в обрисі яйцеподібно-трикутною двічі-тричі перистою пластинкою.

2.Чистотіл

Багаторічна трав'яниста рослина (30-100 см заввишки) з коротким кореневищем і жовтогарячим молочним соком. Стебло прямостояче, слаборебристе, як і листки, рідко вкрите волосками, вгорі розгалужене. Листки чергові, ясно-зелені, зісподу сизуваті, непарно-перисторозсічені з 3—11 сидячими зарубчастими частками.

3.Борщівник

шорстке з гранями стебло заввишки 1,5 — 2 метрів і перистоскладні шорсткі листки, що складаються з трьох-семи овальних листочків.

4.берізка польова

В'юнок польовий по–іншому називається берізка. Він відноситься до одних із найбільш шкідливих видів бур'янів, які зустрічаються на полях України. У рослини тонке, в'юнке стебло, яке в довжину може виростати до 3 м. У рослини білі або рожеві квітки, які за формою нагадують грамофон; листові пластини тонкі і довгасті.

5.Лобода Біла

Стебло прямовисне, розгалужене, борозенчасте, до 100 см заввишки. Листки чергові, прості, довгочерешкові, ромбоподібно-яйцеподібні, цілокраї, тонкі. Квітки двостатеві, п'ятичленні, дрібні, малопомітні, зібрані в волотеподібне суцвіття. Цвіте у липні-вересні.

6.Амброзія Полинолиста

За зовнішніми ознаками амброзія полинолиста нагадує полин звичайний (Artemisia vulgaris L). На цю схожість вказує видова назва - полинолиста. Стебло прямостояче, розгалужене, опушене короткими волосками. Висота стебла й розміри надземних органів сильно варіюють.

7.Болиголов Плямистий

Листки голі, перисті, на довгих черешках, з невеликими піхвами; листочки яйцевидно-овальні, розсічені. Квітки білі. Цвіте в травні — вересні. Медовий запах квіток приваблює бджіл, але нектар і пилок отруйні для них.

Вас заинтересует