Ответы
Ответ дал:
3
Відповідь:
Mr = 16 + 7 +1 = 24
w(O) = 16 / 24 = 0,667
m(O) = 0,667 * 8,4 = 5,6 г
Mr = 16 + 7 +1 = 24
w(O) = 16 / 24 = 0,667
m(O) = 0,667 * 8,4 = 5,6 г
cokosik:
Дякую! Якщо не важко, можете пояснити? Хоча б сказати звідки деякі числа
Mr - я знайшов відносну молекулярну масу , додав маси елементі . Наприклад маса O 16;
w(O)- частка оксигену в речовині, я взяв масу O і поділив на Mr
m(O)- я знайшов масу O . Взявши масу речовини та помножив на відсоток O в речовині.
Молодець!!!
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад