• Предмет: Математика
  • Автор: rarenkok
  • Вопрос задан 7 лет назад

Фермер купив 16 мішків зерна по 23,8 кг у кожному. по 22,3 л Скільки він заплатив за все зерно,якщо 1кг зерна грошей,якщо 1л коштує 10,2 грн?
Срочно помогите пожалуста!!!​

Ответы

Ответ дал: maxi300001
1

Відповідь:86616.768 грн

Покрокове пояснення: 16*23.8=380.8кг

380.8*22.3=8491.84л

8491.84*10.2=86616.768грн


rarenkok: извини я хотіла покласти тобі за відповідь п'ять оценок і надала на першу зірочку і хотіла такі до п'ять но.... получилось тільки одна
Ответ дал: iramazurk
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 мешок = 23,8 кг

1кг = 10,2 грн

16 мешков = ? грн

1) 23,8 * 10,2 = 242,76 (грн) - стоит 1 мешок

2) 16 * 242,76 = 3884,16 (грн) - заплатил за всё зерно

Вас заинтересует