Фермер купив 16 мішків зерна по 23,8 кг у кожному. по 22,3 л Скільки він заплатив за все зерно,якщо 1кг зерна грошей,якщо 1л коштує 10,2 грн?
Срочно помогите пожалуста!!!
Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:86616.768 грн
Покрокове пояснення: 16*23.8=380.8кг
380.8*22.3=8491.84л
8491.84*10.2=86616.768грн
rarenkok:
извини я хотіла покласти тобі за відповідь п'ять оценок і надала на першу зірочку і хотіла такі до п'ять но.... получилось тільки одна
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1 мешок = 23,8 кг
1кг = 10,2 грн
16 мешков = ? грн
1) 23,8 * 10,2 = 242,76 (грн) - стоит 1 мешок
2) 16 * 242,76 = 3884,16 (грн) - заплатил за всё зерно
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад