даю 70 балов.Під час переміщення до ділянкою кола заряду ,що дорівнює 3 Кл ,електричне поле виконала роботу 0,12кДЖ.Визначте напругу на ділянці кола
Ответы
Ответ дал:
1
Відповідь:
q=3 Кл A=120 Дж U=?
===
U=A/q=120/3=40 B
====================
Пояснення: ти дав тільки 35)
vitalik12066:
спасибі))))
Нез:)
Ответ дал:
0
Ответ: 40В
Объяснение:
Дано:
q=3Кл
А=0,12кДж=120Дж
-------------------
U-?
U=A/q=120/3=40В
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад