• Предмет: Литература
  • Автор: AlinkaHund4208
  • Вопрос задан 5 лет назад

У цитаті "Звідси дивився на гори, бизькі й далекі верхи, що голубіли на небі, на смерекові чорні ліси з їх синім диханням, на ясну зелень царинок, що, мов дзеркала блищали в рамах дерев... По далеких горбах дрімали на сонці самотні оселі. Було так тихо і сумно, чорні смереки безперестанку спускали сум свій в Черемош..." використано:

А) Метонімія, епітет, порівняння

Б) Оксиморон, персоніфікація, епітет

В) Персоніфікація, епітет, порівняння

Г) Синекдоха, персоніфікація, порівняння

Ответы

Ответ дал: vikkikorsun
0

Відповідь:

В) Персоніфікація, епітет, порівняння

Пояснення:

Епітет – це прикметник або прикметникова фраза, яка характеризує місце, річ чи особу, що допомагає зробити характеристики цієї речі більш виразними. (чорні ліси, синє дихання)

Порівня́ння — троп, який полягає у поясненні одного предмета через інший, подібний до нього, за допомогою компаративної зв'язки, тобто єднальних сполучників: як, мов, немов, наче, буцім, ніби та ін. або предиката — подібний, схожий, нагадує, здається та ін. (...на ясну зелень царинок, що, мов дзеркала блищали в рамах дерев... )

Персоніфікація чи уособлення — вид метафори — вираз, що дає уявлення про який-небудь об'єкт, поняття або явище шляхом надання невластивих їм ознак, перейнятих з живої природи, перш за все — людських рис і якостей. (...чорні смереки безперестанку спускали сум свій в Черемош..., По далеких горбах дрімали на сонці самотні оселі.)

Вас заинтересует