Ответы
Ответ дал:
1
Дано:
m(розч.)=200 г
w(цукру)=2 %=0,02
m(цукру)-?
Розв'язання:
w(цукру)=m(цукру)/m(розч.)
m(цукру)=w(цукру)*m(розч.)=0,02×200=4 (г)
Відповідь:Маса цукру 4 г.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
9 лет назад