Скутерист рухався зі швидкістю 18 км/год і дістався до місця призначення за 4 год . Зворотний шлях він планує подолати за 3 год. Збільшиться чи зменшиться його швидкість ? На скільки кілометрів за годину?
Ответы
Ответ дал:
0
Пошаговое объяснение:
надееееюсь помог) удачи
Приложения:
Ответ дал:
11
Так збільшиться
18км/год•4год=72 км-проіхав
72:3=24км/год-буде іхать зі швидкістю
24-18=6км/год
Відповідь так збільшиться на 6км/год
Зроби кращою відповіддю
18км/год•4год=72 км-проіхав
72:3=24км/год-буде іхать зі швидкістю
24-18=6км/год
Відповідь так збільшиться на 6км/год
Зроби кращою відповіддю
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад