• Предмет: Физика
  • Автор: kostakuzmin826
  • Вопрос задан 7 лет назад

Два резистори з опорами по 20 Ом з'єднано послідовно. Знайдіть загальну напругу цього кола, якщо струм в колі становить 10 А​

Ответы

Ответ дал: mrbobik8
0

Дано:Послідовне з'єднання

R1=20 Ом

R2=20 Ом

I=10 А

U-?

Розв'язання:

При послідовному з'єднанні

R=R1+R2=20 Ом+20 Ом=40 Ом

I=I1=I2

U=IR=10 А×40 Ом=400 В

Відповідь:Загальна напруга цього кола 400 В.

Вас заинтересует