Ірина Семенівна була вчителькою: а) ботаніки; б) зоології; в) географії. 2. Герої твору — вже учні класу: а) п’ятого; б) шостого; в) сьомого. 3. Ірина Семенівна називала учнів: а) «діточками»; б) «лапочками»; в) «зайчатами». 4. Яку колекцію вчителька зобов’язала зібрати школярів улітку? а) Лікарських трав; б) комах; в) листя дерев. 5. З яким запитанням звернувся Митько до вчительки? а) «А як оформляти цю колекцію?»; б) «А можна вдвох збирати одну колекцію?»; в) «А що повинна містити ця творча робота?». 6. Бабуся Сергія жила в селі: а) Юнківка; б) Юрківка; в) Юпітерка. 7. Чому батьки Сергія вагалися щодо поїздки сина з приятелем до бабусі? Бо вони: а) боялися відпускати хлопців самих у дорогу; б) турбувалися про погану поведінку Сергія та Митька під час подорожі; в) хотіли, щоб син поїхав у табір відпочинку. 8. За якої умови хлопці отримали згоду на поїздку до села? Щоб вони: а) слухали бабусю; б) обробляли городину старій; в) щодня телефонували і доповідали про стан справ. 9. Що заборонила мати їсти хлопцям у дорозі? а) Морозиво; б) ковбасу; в) насіння. 10. У якій кишені хлопці зберігали гроші під час поїздки? а) Правій; б) лівій; в) внутрішній кишені сорочки. 11. Поїздку до бабусі хлопці не могли порівняти: а) з подорожжю за кордон; б) шкільним туристським походом; в) будь-якою мандрівкою чи дослідницькою експедицію. 12. Під час подорожі до бабусі яким транспортом не користувалися хлопці? а) Потягом; б) автобусом; в) автомобілем

Ответы

Ответ дал: Olyun4ik
1

Відповідь: 1АБ(?), 2Б, 3А, 4Б, 5Б, 6Б, 7Б, 8А, 9Б, 10А, 11Б, 12В

1. Ірина Семенівна була вчителькою: а) ботаніки; б) зоології;  не знаю який варіант тексту у Вас, але у мене вказано: цитата: Коли ми склали іспити і п'ятий рік навчання нарешті скінчився, на збори, присвячені цій знаменній події, прийшла і вчителька ботаніки та зоології Ірина Семенівна.

2. Герої твору — вже учні класу: б) шостого;

3. Ірина Семенівна називала учнів: а) «діточками»;  цитата: Любі дітки! — вона завжди казала "дітки" чи "діточки".

4. Яку колекцію вчителька зобов’язала зібрати школярів улітку? б) комах;  цитата: — Так от, любі діточки, — правила далі ботанічка, — для того, щоб збудити вашу цікавість, щоб продовжити добру традицію наших старших класів, вам треба за літо зібрати колекцію комах.

5. З яким запитанням звернувся Митько до вчительки?  б) «А можна вдвох збирати одну колекцію?»; цитата: — А можна вдвох збирати одну колекцію? — схопився з місця Митько.

6. Бабуся Сергія жила в селі: б) Юрківка; цитата: Треба зазначити, що ми з Митьком давно мріяли поїхати до Юрківки, села, де жила Митькова бабуся.

7. Чому батьки Сергія вагалися щодо поїздки сина з приятелем до бабусі? Бо вони: б) турбувалися про погану поведінку Сергія та Митька під час подорожі;

8. За якої умови хлопці отримали згоду на поїздку до села? Щоб вони: а) слухали бабусю; цитата: — Та хай уже їдуть, — одмахнувся він. — А то ж спокою не даватимуть ціле літо. Тільки щоб бабусю слухали.

9. Що заборонила мати їсти хлопцям у дорозі? б) ковбасу;  цитата: — І не здумайте їсти ковбасу. Влітку вона може зіпсуватись, — і собі гукала Митькова мама.

10. У якій кишені хлопці зберігали гроші під час поїздки? а) Правій;  цитата: Гроші в нас обох були в правих кишенях штанів.

11. Поїздку до бабусі хлопці не могли порівняти:  б) шкільним туристським походом цитата: Це вам не туристський похід на один день, коли разом із класом ідуть майже всі викладачі школи

12. Під час подорожі до бабусі яким транспортом НЕ користувалися хлопці? в) автомобілем цитата: тут ми самі їхали аж куди — цілу ніч поїздом, потім ще треба години півтори автобусом

Пояснення:

Вас заинтересует