Гіпотенуза і катет прямокутного трикутника дорівнює 5 і 4 см. Чому дорівнюють тангенс гострих кутів цього трикутника
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Спочатку за теоремо Піфагора знайдемо другий катет:
АС=√АВ²-СВ²
АС=√5²-4²=√25-16=√9=3 (см)
Тангенсом гострого кута прямокутного трикутника називають відношення протилежного катета до прилеглого катета, отже:
tg∠A=CB/AC=4/3
tg∠В=АС/СВ=3/4=0.75
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад