• Предмет: История
  • Автор: vikamihajlova124
  • Вопрос задан 5 лет назад

Описати становище Закарпаття у складі Угорщини?
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО НАДО

Ответы

Ответ дал: lerakolodko575
2

Ответ:

Станом на початок 2017 року на Закарпатті налічується понад 100 тисяч громадян, які отримали паспорт резидента Угорщини. Кожного року ті, хто має угорське громадянство, отримують у подарунок від угорської адміністрації декілька сотень євро. Одного дня ці люди без жодного пострілу і протесту можуть перенести Закарпатську область України на мапу іншої держави, повідомляють Новини Закарпаття з посиланням на Інформатор.

Попри публічну демократичну позицію, влада Угорщини розраховує на реалізацію проекту надання Закарпаттю статусу автономії, а відтак – перехід області під мадярську юрисдикцію легальним шляхом. Згідно з розрахунками Будапешта, 100 тисяч репатрійованих угорських закарпатців забезпечать позитивний результат у голосуванні за надання краю прав самоврядності.

Якщо ж Закарпатська область здобуде автономію у складі України, міжнародне право дозволяє провести референдум про подальше політичне самовизначення громад краю.

Прогноз на результати другого етапу поглинання регіону також позитивний: йдеться і про вже зазначені 100 тисяч голосів від представників угорської політичної нації, і про голоси закарпатців лише з українським громадянством. Адже якщо у випадку обрання автономії практичні вигоди не такі очевидні, то від можливості одного ранку "прокинутися в ЄС” важко відмовитися навіть доволі патріотичній людині.

Як твердить джерело видання в дипломатичних колах Угорщини, цей план угорська влада розробляє цілком самостійно, без домовленостей з Росією, хоча й для Кремля, і для його поплічників в Україні такий сценарій був би вигідним як фактор послаблення України як у політичному, так і у мілітарному протистоянні.Землі Угорщини у міжвоєнний період. Приблизно у таких кордонах ультраправі угорські ідеологи прагнуть відновити країну

Загалом на Закарпатті налічують шість основних угорських територіальних громад. Саме на їх резидентів розраховують в Угорщині у забезпеченні голосів на можливому референдумі про автономію краю. Ці громади розміщені на прикордонних теренах так званого Притисянського району компактного проживання угорців. Саме про цю адміністративну одиницю як про початок угорської автономії на Закарпатті говорять ідеологи правих партій.

Зокрема, у жовтні 2013 року депутат Європарламенту від угорської партії "Йоббік” Бела Ковач на форумі у Берегові заявив, що створення Притисянського округу на Закарпатті з включенням до нього населених пунктів з більшістю угорськомовного населення є умовою для приєднання України до ЄС.


lerakolodko575: можно корону
Вас заинтересует