Задача
За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 128 грн. Скільки коштує кілограм печива і скільки - кілограм цукерок , якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн?
Ответы
Ответ дал:
1
Дано:
х - коштує печиво
х+11 коштують цукерки
Розв'язування
2х+3(х+11)=128
2х+3х+33=128
5х=128-33
5х=95
х=95:5
х=19 (грн)
19+11=30 (грн)
Відповідь
печиво коштує 19 гривень за 1 кг, цукерки 30 гривень за 1 кг
pastushok1:
Дякую
Вас заинтересует
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад