За 0,6кг печива і 1,3кг цукерок заплатили 170,53грн. Скільки коштує 1кг цукерок,якщо 1кг печива коштує 73,4 грн?
Ответы
Ответ дал:
5
1) 73,4 · 0,6 = 44,04 (грн.) - стоимость 0,6 кг печенья;
2) 170,53 - 44,04 = 126,49 (грн.) - стоимость 1,3 кг конфет;
3) 126,49 : 1,3 = 97,3 (грн.) - цена 1 кг конфет.
Ответ: 97 грн. 30 коп.
svetlanakundas73:
ответ не тот
да ву
аад
круто и
Не правильно
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
9 лет назад