2,4 кг цукерок коштують 105,6 грн, а 3,2 кг печава 70.4 грн. Скільки коштуе 1 кг цукерок?
СРОЧНОО
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
105,6 : 2,4 = 44 грн коштує 1 кг цукерок
70,4 : 3,2 = 22 грн коштує 1 кг печіва
animelublu057:
А киллограм печенья?
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад