• Предмет: Математика
  • Автор: animelublu057
  • Вопрос задан 6 лет назад

2,4 кг цукерок коштують 105,6 грн, а 3,2 кг печава 70.4 грн. Скільки коштуе 1 кг цукерок?
СРОЧНОО​

Ответы

Ответ дал: dyexfnf
0

Ответ:

Пошаговое объяснение:

105,6 : 2,4 = 44 грн коштує 1 кг цукерок

70,4 : 3,2 = 22 грн коштує 1 кг печіва


animelublu057: А киллограм печенья?
dyexfnf: А Ви прочитали, що написали в задачі? Де питання про печіво?
Вас заинтересует