2,4 кг цукерок коштують 105,6 грн, а 3,2 кг печава 70.4 грн.
у скільки разів 3кг цукерок дорожчі за 4 кг печива?
НАДО СДЕЛАТЬ С ДЕЙСТВИЯМИ
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Пошаговое объяснение:
105,6 : 2,4 = 44 грн коштує 1 кг цукерок
70,4 : 3,2 = 22 грн коштує 1 кг печіва
44 * 3 = 132 грн коштує 3 кг цукерок
22 * 4 = 88 грн коштує 4 кг печіва
132 : 88 = 1,5 разів 3кг цукерок дорожчі за 4 кг печива
animelublu057:
спасибо, ты мне жизнь спас
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад