• Предмет: Математика
  • Автор: animelublu057
  • Вопрос задан 6 лет назад

2,4 кг цукерок коштують 105,6 грн, а 3,2 кг печава 70.4 грн.
у скільки разів 3кг цукерок дорожчі за 4 кг печива?
НАДО СДЕЛАТЬ С ДЕЙСТВИЯМИ ​

Ответы

Ответ дал: dyexfnf
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

105,6 : 2,4 = 44 грн коштує 1 кг цукерок

70,4 : 3,2 = 22 грн коштує 1 кг печіва

44 * 3 = 132 грн коштує 3 кг цукерок

22 * 4 = 88 грн коштує 4 кг печіва

132 : 88 = 1,5 разів 3кг цукерок дорожчі за 4 кг печива


animelublu057: спасибо, ты мне жизнь спас
Вас заинтересует