з одного міста в протилежних напрямках одночасно виїхали два велосипедиста.швидкість одного з них дорівнює 9,8 км/год,що на 2,6 км/год менше,ніж швидкість другого.яка відстань буде між ними через 2,15 год після початку руху?
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
V 1 = 9.8км/час
V 2 = 9.8+2.6 = 12.4 км/час
V = 12.4 +9,8 = 22,2 км/час - скорость отдаления
V = S/t
S = Vt = 22.2 *2.15 = 47.73 км
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад