СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Спортсмен вистрілив стрілу в горизонтальному напрямку зі стіни замку на висоті 10 м. Початкова швидкість руху стріли становить 50 м/с. Скільки часу вона летітиме до землі та на якій відстані від неї впаде? Також визначте модуль переміщення стріли.
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ: 1,41с; 70,5м; 71,2м
Объяснение:
Дано:
h=10м
V=50м/с
g=10Н/кг
-------------
t-?; L-?; S-?
h=gt²/2
t=√(2h/g)=√(2*10/10)=1,41с
L=Vt=50*1,41=70,5м
S=√(L²+h²)=√(70,5²+10²)=71,2м
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад