мотоцикліст за 3 год проїжджає ту саму відстань, що й велосипедист за 9 год. Яку відстань вони проїжджають, якщо швидкість руху мотоцикліста на 30 км/год більша за швидкість велосипедиста?
Аноним:
Посмотрите правельний ответ в коментариях под ответом ;)
Ответы
Ответ дал:
5
скорость велосипедиста х км/ч, мотоциклиста х+30 км/ч,
3*(х+30)=9х
9х=3х+90
9х-3х=90
х=90/6
х=15
скорость велосипедиста 15 км/ч, мотоциклиста 15+30=45(км/ч)
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад