1 кг бананів коштує 12 грн. 1 кг лимонів становить 135% від ціни 1 кг бананів, а ціна 1 кг ківі - 150% від ціни 1 кг лимонів. Скільки коштують 1,5 кг ківі?
Допоможіть будь ласка
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
1)1,35 * 12 = 16,2 грн.
2)1 кг ківі = 1,5 * 16,2 = 24,30 грн.
3)1,5 кг ківі = 1,5 * 24,3 = 36,45 грн.
Відповідь: 36,45 грн.
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад