• Предмет: Математика
  • Автор: bmaja4022
  • Вопрос задан 6 лет назад

а) Ціна кілограма груш 42 грн. Скільки кілограмів груш купили, якщо за покупку заплатили: 1) 100,8 грн;​

Ответы

Ответ дал: 656010584
0

Ответ: 2.4кг

Пошаговое объяснение:  100.8\2=2.4

Ответ дал: iramazurk
0

Ответ:

2,4 кг

Пошаговое объяснение:

1 кг груш = 42 грн

? кг груш = 100,8 грн

100,8 : 42 = 2,4 (кг) - купили груш

Вас заинтересует