за 2 кг печива та 3 кг цукерок заплатили 499 грн. Скільки коштує 1 кг печива та 1 кг цукерок, якшо 1 кг цукерок дорожче 1 кг печива на 13 грн.
Срочно!!
Ответы
Ответ дал:
0
Ответ:
2х+3(х+13)=499
2х+3х+39=499
5х=460
х=92
1кг печива - 92 грн.
1кг цукерок - 105 грн
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
9 лет назад