• Предмет: Математика
  • Автор: poliannavintonak
  • Вопрос задан 6 лет назад

8. Купили 10 кг фруктів, причому яблука коштують 8 грн. за кілограм, а грушi-11 грн. Скільки купили яблук, а кільки груш, якщо за всю покупку заплатили 92 грн, ако (2 б)​

Ответы

Ответ дал: veronikabozko
2

Відповідь:за 92 грн груш купилы на 33 грн 3 штуки а яблук 6 штук за 48 грн

Покрокове пояснення:

Ответ дал: po915054
0

Ответ: За 92 грн груш купилы на 33 грн 3 штуки а яблук 6 штук за 48 грн

Пошаговое объяснение:

Вас заинтересует