• Предмет: Математика
  • Автор: arinastar02
  • Вопрос задан 6 лет назад

Допоможіть с задачею будь ласка Купили 10кг моркви й виготовили з неї 2л соку. Яка ціна 1 л соку, якщо 1 кг моркви коштував 8грн?

Ответы

Ответ дал: titan228pro
1

Ответ:

1л соку = 5кг

1л соку=5*8=40грн

Пошаговое объяснение:

Вас заинтересует