Допоможіть с задачею будь ласка Купили 10кг моркви й виготовили з неї 2л соку. Яка ціна 1 л соку, якщо 1 кг моркви коштував 8грн?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
1л соку = 5кг
1л соку=5*8=40грн
Пошаговое объяснение:
Вас заинтересует
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
7 лет назад
9 лет назад