• Предмет: Химия
  • Автор: sophiakushniruk4
  • Вопрос задан 7 лет назад

СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАМ 30 БАЛОВ!!Скільки солі отримали при випаровуванні 120 г розчину з масовою часткою речовини 0, 15?​

Ответы

Ответ дал: snegannad
1

Ответ:

Відомо: m(розчину)=120 г; W(цукру)=10%.   Знайти: m(цукру) -?

Розв'язання.

І спосіб.

Знаходимо масу речовини (цукру) за формулою:

m(речовини)=(W(речовини)•m(розчину))/100 %

m(цукру)= (10%•120г)/100% =12 г.

Відповідь: m(цукру)=12 г.

ІІ спосіб.

Масова частка речовини в будь-якому розчині показує масу розчиненої речовини, що міститься  у 100 г розчину, тому для визначення маси речовини у всьому розчині складаємо пропорцію і розв'язуємо її.

у 100 г розчину - 10 г цукру

у 120 г розчину - х г цукру

100 г / 120 г = 10 г / х г,

тому х г•100 г = 10 г•120 г,

х = (10 г•120 г) : 100 г= 12 г.

Відповідь: m(цукру)=12 г.

Объяснение:

Вас заинтересует