1 .Гімнастичний снаряд , який застосовують для виконання вправ у рівновазі на змаганнях зі спортивної гімнастики ?
2 . Яку рухову якість розвивають вправи на поперечині ?
3 . В якій грі використовують най менший м'яч ?
4 . В яких видах спорту потрібна ракетка ( назвіть 3 види)?
5 . У яких видах спорту бере участь кінь ( назвіть 3 види) ?
6 . Швидкий спосіб переміщення , без якого не обходиться жодна гра ?
7 . Максимально прогнуте , дугоподібне положення тіла з опорою руками і ногами ?
8 . Цей вид руху використовується для визначення найвлучнішого учня ?
9 . Вище спортивне досягнення , встановлене спортсменом або командою ?

10 . Сітка для спортивних стрибків

11. Два футбольні тайми - це ... ?

12 . На змаганнях зі спортивної гімнастики програма для жінок включає вправи ... ?

Ответы

Ответ дал: vizeted
0

Ответ:

Гімнастика — це не просто спортивна дисципліна, яка допомагає досягти великих результатів, це також ціла індустрія, що включає спортивні школи, клуби й дитячі гуртки. Відповідно їх потрібно наповнювати атрибутами, поговоримо про назву гімнастичних снарядів і атрибутів для цього виду спорту.

Вправа на колоді

Спортивна гімнастика

Зміст

1 Спортивна гімнастика

1.1 Бруси

1.2 Перекладина

1.3 Кільця

1.4 Колода

1.5 Кінь

1.6 Місток

2 Художня гімнастика

3 Атрибути

3.1 Виготовлення мату

3.2 Набивний м’яч

3.3 Скакалка

3.4 Пасок для страховки

3.5 Планка для стрибків

3.6 Гімнастичні палиці

3.7 Гімнастичні гирі

Гімнастичне багатоборство дуже видовищне, можна навіть сказати екстремальне. Різні складні й небезпечні трюки виконуються на спеціальних снарядах — колода, кільця, кінь, бруси різної висоти (ще говорять різновисокі бруси) і перекладини. Ще є вільні вправи, вони проходять на спеціальних матах, спеціальному гімнастичному килимі, але навряд чи його можна назвати снарядом.

Вправа на коні

Бруси

Гімнастичні бруси — дві жердини довжиною 3,5 метра, вони йдуть паралельно. Для їх виготовлення беруть тверді породи дерева — наприклад березу, бук або ясен. Але цього недостатньо для того, щоб витримати перевантаження, у них вшивають прути зі сталі.

Обладнання для спортивного залу

З’єднуються гімнастичні жердини спеціальними вертлюгами, які з’єднані як шарніри, тому ширину жердин легко підлаштовувати під спортсмена. Висота також легко змінюється — стійки не цільні, а телескопічні. Щоб снаряд був стійким, раму роблять чавунною.

Різновисокі бруси

Гімнастичні бруси бувають чотирьох типів, відрізняються як висотою, так відстанями між паралельними жердинами — високі чоловічі, різновисокі жіночі, низькі масові універсальні. Випускають чотири типи брусів: чоловічі для змагань (високі), жіночі (різновисокі), масові (низькі), універсальні. Жіночі додатково кріпляться розтяжками.

Перекладина

Перекладину для чоловіків часто називають турніком. По стандарту — це стержень зі сталі довжиною 2,4 метра й діаметром 28 міліметрів. Опора — на телескопічній стійці, щоб була можливість оперативно змінювати висоту. Стійкість забезпечують чотири розтяжки, кожна для більшої міцності складається із двох тросів, гака й ланцюга. Троси в натяжку з’єднуються тальрепом — спеціальним гвинтовим гаком, за допомогою якого змінюється довжина тросів.

Прекладина

Для перекладини не підходить проста сталь, береться найбільш якісна сталь, яка використовується для високоміцних пружин і ресор. Ці снаряди бувають спеціальні для змагань, а також універсальні, які регулюються на мінімальну висоту 2,45 метра й 1,45 метра.

Кільця

Кільця для гімнастики продаються комплектом — два дерев’яні кільця, два шкіряні ремені, за допомогою яких вони підвішуються, а також два троси. Кільця обов’язково повинні бути з деревини з великою твердістю, в основному це бук, ясен. Діаметр усередині кільця — 18 сантиметрів, товщиною вони 2,8 сантиметра.

Вправа на кільцях

Ремені бувають масові й майстерські, вони кріпляться до троса спеціальними шарнірами, які запобігають закручуванню в ході виконання вправи. У стелі залу — спеціальні блоки, через які перекидаються ці снаряди.

Колода

Колода — чисте жіночий снаряд. Це дерев’яний брус (хвойна деревина із твердим шпоном) на двох опорах, виготовлених з металу (труби з регулюючим висоту пристосуванням).

Колода

Бувають такі види колод — низькі, висота яких постійна, 40 сантиметрів, універсальна, висоту можна міняти (максимум 1,2 метра), покриття буває тверде й м’яке. Довжиною п’ять метрів, ширина — 10 сантиметрів.

Кінь

Кінь має корпус 1,6 метра в довжину й 0,35 метра завширшки, висота — 0,28 метра, висота над підлогою — 1,1 метра. Цей снаряд повинен бути стійким, металеві опори, які називають ногами, розсунуті дуже широко. «Ноги» можна змінювати в довжину, змінюючи в такий спосіб висоту.

Кінь

Коня роблять із деревини, зверху обшивають шарами — повсть (або гума), тканина для мішків (мішковина) й зверху дають шкіряний чохол. Маса може перевищувати 100 кілограмів, тому часто на нього кріплять ролики, які відкидаються на двох ногах. Бувають різні види коня.

Кінь для стрибків без ручок, висота для жінок — 1,2 метра, для чоловіків — 1,35 метра. Універсальний кінь висотою від 0,9 до 1,35 метра, його використовують як для махів, так і для стрибків.

Ціна 94 грн. + 3 подарунки

відправка  Укрпоштою  40  грн.golubci

Козел (для стрибків, маховий) використовують у школах, він схожий на коня, відрізняється довжиною — 0,67 метра.

Місток

Місток використовується для відпружинювання спортсменів при стрибках. Виготовляється з фанери, настил гумовий. Вставляються дві пружини, одну можна вручну додавати, регулюючи пружні зусилля.

Місток

Художня гімнастика

Гімнастичний килим має площу 13 квадратних метрів, по краях — зони безпеки.

Вас заинтересует