• Предмет: История
  • Автор: spotapenko53
  • Вопрос задан 5 лет назад

складіть есе на одну з тем

1) Цезар-великий реформатор.​

Ответы

Ответ дал: emmaswan20022
1

Ответ:

Енергічний і великодушний - таким мені запам'ятався Гай Юлій Цезар. Він однозначно відрізнявся фізичною силою та витривалістю серед інших правителів.

 У 49 році до н.е., після січневого переходу Рубікона, він пішки дійшов до Брундизіуму, а звідти вирушив до Іспанії, щоб розгромити війська союзників Помпея. Особливої  згадки заслуговує його великодушність при перемозі: звичайно, він був і жорстоким по відношенню до варварів-неримлян (як, наприклад, під час Галльських воєн) але до переможених співгромадян, римлян, завжди залишався милостивий.

Проте його головною перевагою, безумовно, була відвага.

На мою думку, відвага Цезаря на полі бою поєднувалася з рішучою політичною тактикою. Будучи римським диктатором, він провів низку кардинальних реформ!  Розширив сенат, запропонував закон про реструктуризацію боргів і розпорядився щоб ветеранам його армії видавали земельні ділянки. У Римі при ньому був побудований форум Цезаря, або форум Юлія. Крім того, він провів календарну реформу. Якщо до цього календарний рахунок йшов від руху місяця, то юліанський календар взяв за основу єгипетський календар, та став сонячним. Тобто він змінив довжину місяця так, щоб в результаті рік становив - 365 днів.

Вважаю, що вагомим недоліком Цезаря стала його жага до влади, він, прямо як відомиц нам Путін не збирався покидати свою посаду, хоча планувалося, що він буде тимчасовим диктатором. Перехід до абсолютної влади спровокував повстання, в результаті якого 15 березня 44 року до н. Цезар був убитий замовниками. Серед них були люди, яких Цезар міг давно позбутися, але пробачив. По суті, Цезаря занапастила великодушність - один з аспектів його лідерської натури. Сподіваємося, така ж доля спіткає і Путіна!

:)))) трохи пофантазувала ахахаах, сподіваюся вам підійде

Объяснение:


spotapenko53: спасибо)
Вас заинтересует