Помогите пожалуйста, очень срочно‼️‼️‼️
1) Змішали два сорта цукерок за ціною 12 грн і 15 грн за кілограм. Утворилося 15 кг асорті за ціною 14 грн за кілограм. Скільки цукерок кожного виду взяли для асорті?
2)
Приложения:

Ответы
Ответ дал:
3
Ответ:
Объяснение:
Нехай х кг – цукерки по 12 грн. за кг, тоді (15 - х) кг цукерки по 15 грн. за кг. Рівняння:
12х + 15*(15 - х) = 15 * 14
12х + 225 - 15х = 210
-3х = 210 - 225
- 3х = - 15
х= - 15 : ( - 3)
х= 5 кг цукерки по 12 грн
15 - х = 15 - 5 = 10 кг цукерки по 15 грн
jyliagarina:
спасибо большое
Вас заинтересует
1 год назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад
9 лет назад