Прошу помогите!!очень надо

Приложения:

Ответы

Ответ дал: rammie12349
1

(Тихою(прикм.) ходою(ім.) пунктир-крапка) смутний(прикм., хвиляста) Микола(ім., лінія) подибав(дієсл., подвійна лінія) додому(обст., пунктир-крапка), вiн(займ., лінія) вернувся(дієсл., подв. лінія) (на(прийм.) тiк(ім.) пунктир-крапка) і(спол.) заснув(дієсл., подв. лінія) (міцним, здоровим, молодим) (прикметники, хвиляста) сном(ім., пунктир).

Розповідне, неокл., складне, безсполучникове, зв'язок між реченнями - послідовність подій.

[-=],[-= і =].

І частина - двоскл., пош., повне, неускл.

ІІ частина - двоскл., пош, повне, ускл. однорідними чл. речення: прикметниками.


Smechariki67: Допоможіть будь ласка
Smechariki67: Відредагуйте речення, правильно записуючи форми дієприкметників. Визначте синтаксичну роль дієприкметника.
1. Кружляв в останньому вальсі падаючий лист. 2. Студенти, відвідавші експозиції музею, були в захваті від побаченого. 3. Мене вразили її збліднівші уста, змарнівше обличчя. 4. Чоловік, набли-жавшийся до нас, зупинився. 5. Під лежащий камінь вода не тече. 6. Посивівше волосся пасмами спадало на чоло, закривало очі.
Smechariki67: 7. На вечорі виступили з читанням своїх творів початкуючі пись-
менники (З посібника). 8. Там три принцеси зачакловоні у сивих зморщених бабусь (Л. Костенко). 9. Увага! На період спалаху грипу всі температурячі хворі обслуговуються на дому, при зверненні в поліклініку — в першому кабінеті на першому поверсі.
rammie12349: 2. відвідавші - які відвідали; 3. збліднівші - зблідлі; 4. наближавшийся - що наближався; 5. лежащий - лежачий; 6. посивівше - посивіле; 8. зачакловоні - зачакловані; 9. температурячі - у яких є температура. в інших не знаю як замінити. до речі, зручніше було б це спитати в окремому питанні
Smechariki67: у мене є питання
Smechariki67: А ви можете визначити синтаксичну роль дієприкметників?
Smechariki67: буду дуже вдячна
rammie12349: ну, всі дієприкметники - це означення
Smechariki67: я читала, що дієприкметники можуть бути означенням і присудком
rammie12349: в 5 - обставина, 7-підмет, інші - означення, я думаю
Вас заинтересует