Помогите:За 3 кг лимонів та 2 кг апельсинів заплатили 237 грн. Скільки коштує 1 кг лимонів та 1 кг апельсинів, якщо 2 кг лимонів дорожче за 1 кг апельсинів на 18 грн?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
Объяснение:
Нехай 1 кг лимонів коштує - х грн, тоді 1 кг апельсинів - у грн
Складемо рівняння:
{3х + 2у = 237
{2х - у = 18 |* 2
{3х + 2у = 237
{4х - 2у = 36
7х = 273
х = 273 : 7
х= 39 грн коштує 1 кг лимонів
3 * 39 + 2у = 237
117 + 2у = 237
2у = 120
у = 120 : 2
у = 60 грн коштує 1 кг апельсинів
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
9 лет назад