• Предмет: Математика
  • Автор: gogagolllla
  • Вопрос задан 6 лет назад

Один кілограм цукерок дорожчий за кілограм печива на 5,2 грн. За 8 кг цукерок заплатили стільки, скільки за 12 кг печива. Скільки коштує 1 кг цукерок?

Ответы

Ответ дал: Аноним
0

Привіт Сонечко!

Це ж контрольна з оптіми?

Я робила цей тест і вийшло у мене ось що:

15,6 грн

Це правильна відповідь!

Вас заинтересует