Вкладник вніс до банку 2100 грн. під 18% річних. Скільки гривен він матиме на рахунку через рік?
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
2100грн+18%(від 2100грн)= 2100+378 = 2 478 грн
Ответ дал:
0
Відповідь:
Покрокове пояснення:
2100=100%
х=18%
х=2100*18/100=378=18%
2100+378=2478=118%
через рік вкладник отримає 2478 грн.
Вас заинтересует
2 года назад
2 года назад
8 лет назад
8 лет назад
9 лет назад