• Предмет: Математика
  • Автор: katyagerber6946
  • Вопрос задан 6 лет назад

Розв'яжіть задач.Кілограм цукерок коштує 120грн а кілограм печива у 3 рази дишевше від цукерок.Скільки кілограм можна купити за 200грн???

Ответы

Ответ дал: tania079765
1

Ответ:

1)120:3=40(грн) ціна печива

2)200:40=5(кг) можна купити 5 кг печивв

Вас заинтересует