Розв'яжіть задач.Кілограм цукерок коштує 120грн а кілограм печива у 3 рази дишевше від цукерок.Скільки кілограм можна купити за 200грн???
Ответы
Ответ дал:
1
Ответ:
1)120:3=40(грн) ціна печива
2)200:40=5(кг) можна купити 5 кг печивв
Вас заинтересует
1 год назад
1 год назад
2 года назад
2 года назад
7 лет назад
9 лет назад