• Предмет: История
  • Автор: akovenkovlada116
  • Вопрос задан 5 лет назад

Схарактеризуйте зовнішню та внутрішню політику англії​


teresenkoksenia7: Можно как лучший?
akovenkovlada116: это как?

Ответы

Ответ дал: teresenkoksenia7
1

Ответ:

У 50-60-х pp. XIX ст. у зовнішній політиці Англія дотримувалася принципів, напрацьованих ще в попередньому столітті. її головною метою було збереження і примноження економічної та політичної могутності.

Провідником англійського зовнішньополітичного курсу став Генрі Палмерстон (1784-1865). Він поєднував у собі риси аристократа і державного діяча, прихильника лібералізму всередині країни та жорстких методів у зовнішній політиці. Він зумів накинути англійському суспільству думку про вищість Англії, про її особливу роль у міжнародних відносинах. «Британський підданий у будь-якій країні може бути впевненим, що пильне око і сильна рука Англії захистять його від несправедливості та образи», — підкреслював Г. Палмерстон. Найсильнішим аргументом британського уряду в суперечках була військова могутність, насамперед флот.Під час Кримської війни (1853-1856 pp.) Англія разом із Францією та Сардинським королівством (П'ємонтом) виступила проти Росії на боці Туреччини. На той час вона побоювалася зростання могутності Росії. Попри невдачі союзників на початку війни, мети вони досягай: Росії і Туреччині було заборонено мати флот на Чорному морі.

Після закінчення війни небезпечним противником Англії стала Франція. Заради зміцнення власних позицій Англія виявила зацікавленість в об'єднаній Італії, яка могла створити противагу Франції. На словах підтримуючи Польщу в її боротьбі проти російського царизму і Данію, до якої вторглася Пруссія, уряд Палмерстона не бажав ризикувати життям жодного англійського солдата.

Объяснение:


akovenkovlada116: дякую❤️‍
teresenkoksenia7: Можно как найкращий будь ласка
teresenkoksenia7: Буду вдячна
akovenkovlada116: це як?
akovenkovlada116: я не розумію,вибач
Вас заинтересует