• Предмет: Право
  • Автор: 1310dimka2010
  • Вопрос задан 5 лет назад

: Написати твір – мініатюру «Моя подорож на планету З-М-22»; Срочнооооооооооо

Ответы

Ответ дал: acc46535
2

Объяснение:

це потрібно писати як би ти повівся в ситуації якщо попав би на цю землю? якщо так то пиши я напишу в коментарях


marchenkonatal: Що було, якби я полетів на (твоя планета)? Ну по-перше, я став першою людиною, яка потрапила на іншу планету. Адже людина була лише на Місяці, а це не платня, як відомо, а супутник Землі. Я був би першою дитиною, яка побувала в космосі! Слава була б забезпечена мені довгі роки! А ще я обов'язково б обстежив планету. Існують знімки, на яких видно обриси чогось, що схоже на обличчя людини та давньоєгипетську піраміду одночасно.
marchenkonatal: Кажуть, що на Марсі було життя. А раптом вона ще збереглася у якихось формах? Я взяв би зразки різних порід. Загалом, я б зробив багато корисного і відповів би безліч важливих питань. Справа за малим-потрапити на( твою пла
marchenkonatal: Статья лайк, и отмечай как лучший!!!))
marchenkonatal: ставь
Ответ дал: marchenkonatal
0

Ответ:

Новий президент США Дональд Трамп, всупереч очікуванням, не урізав бюджет НАСА. Загалом він залишив усе, як є, підписавши папір про виділення коштів на заплановані фахівцями агентства проекти. Один із таких проектів — політ людей до Марса та висадка перших марсонавтів. Це має статися пізніше 2033 року.

У той час, як одні вчені розробляють надійні шляхи доставки людини на Марс, інші вивчають можливі небезпеки, які чатують на астронавтів і колоністів на шляху до мети. Таких небезпек багато як шляху до планеті, і її поверхні. Останні дослідження, проведені фахівцями Центру регенеративної медицини університету Вейк-Форест показують, що серед інших проблем астронавтів підстерігає загроза лейкемії та зниженого імунітету.

Результати більш ранніх досліджень вказують на те, що марсонавтам загрожуватиме ще й недоумство із втратою пам'яті від іонізуючого випромінювання. З якими проблемами можуть зіткнутися потенційні мандрівники Марса?

Наприклад, політ може закінчитися, до ладу не розпочавшись. Для подорожі на Марс потрібна потужна ракета-носій, аналогів якої немає. Її розробляють майже з нуля. Незважаючи на те, що ракету і кожен її елемент піддають багаторазовим комплексним перевіркам, неприємності все ж таки трапляються. З катастроф новітньої історії космонавтики варто згадати вибух ракети-носія Falcon 9 через непередбачене пошкодження стінки з композитного матеріалу, що відокремлював пальне від окислювача. За словами Ілона Маска, голови компанії SpaceX, яка і розробляла цю ракету, аварію спровокували низку збігів, серій відмов матеріалів та обладнання, аналогів яким ще не було. Добре, що в цьому випадку постраждало лише обладнання, людей на борту не було. Ще серйознішими були аварії місячної ракети СРСР "Н-1", всі чотири випробування якої були неуспішними та супроводжувалися жертвами.

А що, якби непередбачені неполадки виникли на борту ракети-носія, що вирушає до першого в історії людства польоту на Марс? Були б жертви, надзвичайно дорога ракета була б знищена і, швидше за все, на освоєнні Марса найближчим часом було поставлено жирний хрест.

Вас заинтересует